یک سیستم  کلایمر  معلق شامل یک سکوی کاری است که از یک ساختار سربار آویزان شده است. این  کلایمر  های معلق معمولاً از هر چهار طرف با طناب پشتیبانی می شوند. با این وجود می توان وسایل دیگری مانند زنجیره های فلزی را نیز پذیرفت. سیستم  کلایمر  معلق در موقعیت هایی که ساختارهای بلند در آن دخیل باشد ایده آل است. تنظیم یک  کلایمر  معمولی هنگام کار روی یک ساختار بسیار بلند کار دشواری است. علاوه بر این ، از نظر زمان ، پول و انرژی نیز پر هزینه است. در چنین حالتی ، راه اندازی بستر معلق مانند  کلایمر  مرحله نوسان ، یک راه حل عاقلانه و مقرون به صرفه است.

اگر به ساختمانها و بناها بلند نیاز به دسترسی سریع و آسان دارید ، یک  کلایمر  معلق برقی دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. این  کلایمر  انعطاف پذیر است که در صورت لزوم می تواند از 3 پا تا 72 متر افزایش یابد. علاوه بر این ، این سکوی سبک است که می تواند به راحتی از یک ساختار سربار معلق شود. اگرچه سبک وزن است ، اما می تواند بارهای تا 1500 پوند را نیز تحمل کند. سرعت یکی دیگر از مزایای مهم  کلایمر  مرحله نوسان است - می تواند به سرعت پرسنل و مواد را با سرعت 35 فوت در دقیقه حرکت دهد. علاوه بر این ، کارگران می توانند از راه راههای روی لبه های  کلایمر  مرحله چرخشی برای پیاده روی استفاده کنند و از این رو طول واقعی سکو را افزایش می دهند.

کلایمر  معلق /  کلایمر  برقی یا همان کلایمر نما

مقدمه

عنکبوتی پیشگام سیستم  کلایمر  معلق است و بیش از شش دهه قبل طراحی و ساخت این تجهیزات را آغاز کرد. آنها چربی خود را با ساخت و سازگاری محصولات  کلایمر  معلق خود متناسب با نیازهای بازار در حال تغییر گسترش داده اند. از این رو ، آنها همچنان رهبری بازار  کلایمر  معلق را هدایت می کنند. اسپایدر با ارائه گزینه های فروش و اجاره از 25 مکان در سراسر آمریکای شمالی و جنوبی ، مشتریان خود را راضی نگه می دارد.

سیستم  کلایمر  معلق دارای هشت نوع است که یک  کلایمر  قابل تنظیم دو نقطه ای قابل تنظیم محبوب ترین است.  کلایمر  تعلیق یکی دیگر از اصطلاحات رایج برای این سیستم  کلایمر  محبوب است که یک گزینه بسیار مقرون به صرفه و انعطاف پذیر در پروژه های پشت بام و نصب صنعتی است. اگرچه این مقاله به بررسی انواع و مؤلفه های سیستم های  کلایمر  معلق می پردازد ، اما در درجه اول روی  کلایمر  مرحله نوسان قرار خواهد گرفت.

کلایمر  مرحله نوسان دارای کابل / سیم است که در هر انتهای سکوی خود به چوب لباسی / همزن وصل شده اند. این کابلها  کلایمر  معلق را پشتیبانی می کنند. از یک موتور الکتریکی برای بالا بردن یا پایین آمدن سکو مطابق با شرایط استفاده می شود. اگرچه می توان آنها را به روش های مختلف برای اهداف مختلف پیکربندی کرد ، اما  کلایمر  های معلق مرحله چرخش معمولاً توسط شرکت هایی که در ترمیم نما سازه های بلند مرتفع هستند ، استخدام می شوند.

انواع  کلایمر  های معلق

مرحله دو مرحله ای

یک مرحله نوسان رایج ترین نوع  کلایمر  های معلق است. از طریق یک سازه سربار توسط کابل یا طنابی که به هم بزنید در هر طرف سکو متصل شده است. اگرچه معمولاً در واشر پنجره ها به کار می رود ، اما در ساخت و سازهای مرتفع نقش عمده ای دارد. یک مرحله نوسان متصل به نمای بیرونی یک ساختمان ، دید مشترکی برای عابران پیاده و رانندگان در یک شهر شهری است

کلایمر نما

 امنیت کلایمر حین کار  و کنترل آن

کلایمر  Catenary نوعی  کلایمر  معلق است که از یک بستر کاری پشتیبانی شده توسط دو طناب موازی و افقی تشکیل شده است. این طناب ها به اعضای ساختاری یک ساختمان مانند تیرها و ستون ها متصل می شوند. کارکنان مشغول کار در این مانور باید مجهز به یک سیستم دستگیری شخصی باشند تا از بروز حوادث خطرناک جلوگیری کنند. 

شناور (کشتی) کلایمر

یک شناور یا کشتی یک  کلایمر  معلق است که از یک سکو مستقر در یک یاطاقان موازی زوج تشکیل شده است. کشتی به کمک طناب های با طول ثابت از یک سازه سربار آویزان می شود. در هنگام کار با یک شناور باید برخی از موارد ایمنی را در نظر داشته باشید: یاطاقان حامی یک سکو باید حداقل از هر طرف حداقل شش اینچ بکشند. کارمندان شاغل در شناور باید مجهز به یک سیستم دستگیری شخصی باشند تا از بروز حوادث خطرناک جلوگیری کنند.

جایگزین داربست فلزی

جایگزین داربست داخلی آویزان است

اینها شبیه به  کلایمر  شناور هستند. تنها تفاوت این است که یک شناور از یک پرتو یا ستون واحد آویزان است ، در حالی که یک آویز داخلی از دو عضو ساختاری جداگانه معلق است.

کلایمر برقی

کلایمر چند سطح

همانطور که از نام آن مشخص است ، این نوع  کلایمر  از چندین سطح در ساختار  کلایمر  تشکیل شده است. هر یک از سیستم عامل های موجود در هر یک از سطوح بر روی نوارهای متداول قرار گرفته است. این نوع  کلایمر  از نظر صرفه جویی در وقت و هزینه مفید است. بسیاری از کارگران می توانند در سطوح مختلف یک سازه همزمان در همان  کلایمر  کار کنند.

اجاره کلایمر تهران

قابل تنظیم چند نقطه

این  کلایمر  معلق شامل پلتفرم (های) است که بیش از دو نقطه از ساختار سربار معلق هستند.  کلایمر  قابل تنظیم چند نقطه ای به گونه ای مجهز شده است که بنا به نیاز پروژه می توان ارتفاع را تنظیم کرد. در هنگام کار با  کلایمر  قابل تنظیم چند نکته ای را باید در نظر داشته باشید: باید آنها را از قلاب ، فلزی های فلزی ، بندهای طناب سیم ، براکت ها یا سایر وسایل بادوام آویزان کنید. دو یا چند  کلایمر  نباید به هم وصل شوند مگر اینکه طراحی آنها اجازه پل زدن را بدهد. در صورت عدم استفاده از پل ، سكوها را می توان از طریق پل ها تنها به هم متصل كرد.

اجاره کلایمر

قابل تنظیم تک نقطه ای

این نوع  کلایمر  معلق از سکویی تشکیل شده است که فقط با یک طناب از یک ساختار سربار آویزان می شود.  کلایمر  قابل تنظیم با یک نقطه طراحی شده است تا در صورت لزوم بتوان ارتفاع را افزایش یا کاهش داد. این نوع  کلایمر  ها اغلب در خارج از ساختمان مرتفع توسط کارگرانی دیده می شوند که پنجره ها را شسته و تمیز می کنند.  کلایمر  قابل تنظیم با یک نقطه مشترک صندلی Boatswain است.

کلایمر برقی پرتابل

قطعات و لوازم جانبی  کلایمر  های معلق

موتور

مهمترین مؤلفه سیستم  کلایمر  معلق یک موتور است که به تنظیم ارتفاع سکوی کار حلق آویز کمک می کند. موتورهای مختلفی توسط شرکتهای مختلف وجود دارد که برای این منظور قابل استفاده هستند. در هنگام انتخاب بالابر ، وزن خود واحد و همچنین وزن پرسنل و مواد فاکتورهای مهمی است که باید در نظر داشته باشید.

تراکتل متولد 1941 ، در هنگام ساخت آسانسور ، دستی و برقی ، صنعت را متحول کرد و استفاده از  کلایمر  معلق را امکان پذیر می کند.

بالابرهای تیراک از چهار مؤلفه تشکیل شده است: مکانیسم رانندگی طناب / کابل ، جعبه دنده ، موتور الکتریکی و ترمز ثانویه. طناب / کابل سیم به طور کامل از داخل دستگاه عبور می کند ، بنابراین در برخورد با کابل های طولانی مشکلی وجود ندارد. آسانسورهای تیراک را می توان برای هر ارتفاع از 30 تا 1200 پا استفاده کرد ، حتی در صورت لزوم. آنها مجهز به یک موتور هوا یا موتور الکتریکی هستند.

این بالابرها به گونه ای طراحی شده اند که کار در ارتفاعات عالی را تا حد امکان ایمن و آسان انجام دهند. به همین دلیل آنها به ترمز ثانویه مجهز شده اند. در صورت خرابی برق ، می توان از ترمز ثانویه برای نزول کنترل شده استفاده کرد ، بنابراین وابستگی و نیاز به قطعات الکتریکی را کاملاً از بین می برد. بالابرهای تیراک برای طناب آویز عمودی طراحی و درنظر گرفته شده اند

از مثبت های اساسی بالابر Tirak می توان به سرعت ، قدرتمند اما سبک ، ساده اما قابل اعتماد ، ثابت بدون در نظر گرفتن ارتفاع و نزول اضطراری با تهیه دستگاه نزول اضطراری مکانیکی اشاره کرد. علاوه بر این ، آنها فاقد دردسر کابل های طولانی و برق هستند که ممکن است منجر به قطع برق یا جرقه شوند.

این موتورهای باورنکردنی هستند که مطمئناً سالها خدمات بدون دردسر و پاداش به شما ارائه می دهند. بالابرهای تیراک به گونه ای طراحی شده اند که امکان استفاده با کلیه سیستم های  کلایمر  معلق از جمله صندلی بوزون ، قفس کار و مرحله چرخش را فراهم می کند که ستاره این مقاله است.

کلایمر ساختمانی

به کار گیری موتورهای کلایمر با بهترین کیفیت و استاندارد های روز

Climber وقتی می خواهد راهکارهای شگفت انگیزی را برای کار در ارتفاع ارائه دهد ، یک شرکت مشهور و رهبر جهانی است. از سال 1955 در حال تولید تجهیزات دسترسی و لوازم جانبی است.

کلایمر  معلق تنها در صورت استفاده از موتور بالابر کامل است. بالابر Sky Climber با حداقل اجزای داخلی طراحی شده است تا علاوه بر کاهش هزینه ، نگهداری آن را در حد امکان ساده و آسان نگه داشته باشد. Sky Climber با داشتن دکمه نزولی کنترل نشده و بدون نیرو ، یک بالابر ایمن و مطمئن است که کارگران اختصاصی شما شایسته آن هستند.

برای به حداقل رساندن وابستگی به برق یا منابع دیگر انرژی ، Sky Climber حتی اگر ولتاژ کم باشد ، یک خروجی قوی را ارائه می دهد. این پوسته از جنس آلومینیوم است که به حفظ گرد و غبار ، خاک و رطوبت کمک می کند. به اندازه کافی قدرتمند است که در برابر شرایط سخت مقاومت کند ، اما به همان اندازه سبک است. این خودرو به دلیل طراحی محکم ، یکی از بهترین و بادوام ترین موتورهای بالابر موجود در بازار است.

Climber بالابرهای برقی و هوایی را ارائه می دهد. بالابرهای هوا انعطاف پذیر هستند زیرا می توانند در فضاهای محدود جای بگیرند و کار کردن در هر منطقه از ساختمان را آسان می کند. 

اجزا دستگاه کلایمر

وینچ قابل تنظیم کلایمر توسط اپراتور

Power Climber یکی دیگر از پیشروان بازار در صنعت راه حل های  کلایمر  و دسترسی است. این کار از سال 1972 آغاز به کار کرده و در آمریکای شمالی و جنوبی ، اروپا و آسیا پخش شده است.

Power Climber بالابر کشش PC1 و PC3 را ارائه می دهد که عملکردی مطمئن و مقرون به صرفه را ارائه می دهد. در وزن 46 کیلوگرم ، یک اسب بخور سبک است که عملکرد بسیار خوبی دارد و سرعت 35 پا در دقیقه است.

این آسانسور آسانسور است که نگهداری از آن کمتر از یک ساعت طول می کشد. این چنین بدون عارضه است؛ وسیله ای که کارگر در هر سطح مهارتی بتواند آن را عملیاتی کند و اکثر مشکلات آن را برطرف کند.

جایگزین داربست

بستر، زمینه کلایمر

این یک جزء لاینفک  کلایمر  معلق است و توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود.

سکوی مدولار Tractel

سکوهای مدولار مرحله نوسان سکوهای پایدار و سازگار هستند که برای کارهایی مانند تمیز کردن پنجره ، نقاشی ، سنگ تراشی ، تعمیر و نگهداری از جمله بسیاری دیگر ایده آل هستند. ساخته شده از آلومینیوم ، سیستم عامل های مدولار قوی است و به راحتی می تواند در برابر شرایط سخت مقاومت کند. علاوه بر این ، آنها سبک هستند و حمل و نقل ، ذخیره سازی و ساخت آنها را آسان می کنند. آنها می توانند در طول های مختلف و از 6 تا 59 پا جمع شوند. اینها چنین سكوهایی چند منظوره هستند كه به آنها كمك می كنند بخشهای مختلف را متناسب با نیازهای پروژه مخلوط كرده و با آنها هماهنگ كنند. سیستم عامل های مدولار مرحله چرخش می توانند از بارهای حداکثر 1500 پوندی پشتیبانی کنند.

اجاره کلایمر برقی

یافتن کلایمر های استاندارد برای خرد و اجاره در تهران کلایمر

تهران کلایمر یک بستر مدولار امروزی است که ترکیبی کامل از مفاهیم جدید و فناوری فعلی است. این پلتفرم بسیار انعطاف پذیر به پرسنل امکان می دهد تا آن را در پیکربندی های مختلف جمع کنند ، و انجام کار هر پروژه را آسان می کند. Sky Stage معمولاً برای تمیز کردن پنجره ها ، ترمیم تجاری ، ماسه زدایی ، پرکننده ، ضد آب بودن ، سکوهای نفتی خارج از ساحل ، نگهداری عمومی و نقاشی استفاده می شود.

شرکت های کلایمر

بخش های گوشه ای با دستگاه کلایمر

بخش های گوشه با اجازه دادن به کارگران برای جمع کردن سکوی خود در پیکربندی های مختلف ،  کلایمر  مرحله نوسان را بسیار قابل تنظیم می کنند.

اجاره کلایمر برقی

بخش گوشه ثابت با کلایمر

این سکوی L شکل است که برای کار در گوشه و کنار ساختمان یا سازه مرتفع ایده آل است. این خودرو در چهار زاویه - 30 ، 45 ، 60 و 90 درجه - در دسترس است و برای رعایت حداکثر امنیت از ریل های محافظ تهیه شده است. این می تواند از وزن حداکثر 250 کیلوگرم پشتیبانی کند ، که تقریباً برابر با وزن دو پرسنل و برخی از مواد سبک کار است.

بخش قابل تنظیم گوشه با کلایمر

اینها نسبت به بخش های گوشه ثابت بسیار انعطاف پذیر تر هستند ، زیرا امکان تنظیم در زوایای مختلف مختلف از 20 تا 90 درجه را فراهم می کنند. آنها نیز مانند بخش های گوشه ثابت ، می توانند از وزن حداکثر 25 کیلوگرم نیز پشتیبانی کنند.

قفس کار

قفسهای کاری ، که به عنوان صندلی بوسون نیز شناخته می شود ، شبیه به یک قفس معمولی است ، مگر اینکه در آن انسانهایی وجود داشته باشند که وظایف مربوط به ساخت و سازه ها و سازه های مرتفع را انجام دهند. قفس کاری معمولاً می تواند از وزن حداکثر 1000 پوند پشتیبانی کند. این امکان دسترسی از طریق فضاهای محدود را فراهم می کند و برای مشاغل یک یا دو نفر ایده آل است.

تراکتل و آسمان کوهنورد ، قفسهای کاری را که روی چرخها استراحت کرده اند ، ارائه می دهند ، بنابراین حمل و نقل از کامیون به سایت و مجدداً آسان است.

Power Climber قفس کاری قابل جمع شدن را ارائه می دهد که می تواند از طریق باز 18 اینچی مناسب باشد. این قفس با وزن سبک است که می توان بدون استفاده از هیچ ابزاری به راحتی جداسازی و سقوط کرد. این بسیار باورنکردنی است

امنیت کلایمر در اجاره

سبد کلایمر یا بیرون ریز و امنیت آن

بدون داشتن مشاور کلایمر، به کار بردن  کلایمر  مرحله نوسان ، به سادگی غیرممکن است. outrigger ساختار پشتیبانی یا تعلیق است که به یک  کلایمر  مرحله نوسان اجازه می دهد تا برای کار با ساختمان های بلند به آن متصل شود. Outrigger به اندازه ای محکم طراحی شده است که می تواند در مقابل باد شدید مقاومت کند و همچنین وزن پرسنل و تجهیزات را روی سکوی کاری نگه دارد.
پرتو سقفی تلسکوپی آسمان کوهنورد

این پرتوی حیرت انگیز توسط Sky Climber یک پرتوی انعطاف پذیر است که می تواند از 4300 تا 5700 میلی متر افزایش یابد. با حداقل مؤلفه ها ، بسیاری از مشکلات تقلب را حل می کند.

راه حل های دیگر سیستم تعلیق توسط سازنده شامل قلاب ، تیرهای سقفی و گیره های قابل تنظیم است. tehranClimber همچنین ارائه می دهد راه حل های تعلیق سفارشی برای مشتریان خود.

سقف های کلایمر مثلثی نورد یا همان پایه های نگهدارنده کلایمر

نرده های مثلثی نورد شکل توسط Swing Staging بر روی سقف و تیرهای یک ساختمان ثابت شده اند و از  کلایمر  های مرحله نوسان پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهند.

قیمت بالابر کلایمر

پرتو تعلیق کلایمر Tractel Portafix

Portafix یک پرتو تعلیق انعطاف پذیر توسط Tractel است که از نظر ظاهری شبیه به طغیان سقف نورد مثلثی است. این کار از ساخت و سازهای سنگین پشتیبانی می کند و به طول های مختلف پرتو امکان پذیر می سازد تا از موانع مختلفی که ممکن است رخ دهد ، استفاده کند.

سیستم کلایمر

سیستم بالا کشنده کلایمر و یا همان کابل کلایمر

سیستم کابل خرپایی کابل توسط وینسافه یک راه حل بزرگ است که امکان دستیابی به 14 پا را فراهم می کند. این می تواند تا 1000 پوند پشتیبانی کند.

کلایمر  مرحله نوسان ، در صورت نیاز بسیاری از مؤلفه ها و لوازم جانبی دیگر را به کار می برد. برخی از این موارد شامل چنگال های بالابر ، سینی های سطل زباله ، وینچ دست ، سطل شن و ماسه ، زباله سوزنی ، مهار کششی ، چنگ زدن به طناب ، سیستم خط افقی زندگی و سیستم نردبان نوردی است. همه این لوازم جانبی به امنیت  کلایمر  مرحله نوسان اضافه می کنند.

قیمت کلایمر دست دوم

ملاحضات امنیتی دستگاه کلایمر در اجاره  و حتی در خرید کلایمر

  • کلایمر  های مرحله نوسان و سایر سیستم های  کلایمر  معلق در ارتفاع بسیار زیاد استفاده می شوند ، به همین دلیل اقدامات احتیاطی ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • اطمینان حاصل کنید که ساختمان یا بنایی که در آن مرحله نوسان قرار گرفته است به اندازه کافی قوی است که بتواند وزن خود واحد و همچنین پرسنل و مواد موجود در سکو را تحمل کند.
  • با طراحی مشخصات  کلایمر  مرحله نوسان ، محدودیت های سازه ، باد و سایر نیروهای خارجی در این زمینه ، یک نقشه طراحی دقیق بسازید.
  • قبل از مونتاژ هر مؤلفه را بررسی کنید.
  • اجزای سازنده های مختلف نباید با یکدیگر مخلوط شوند. اطمینان حاصل کنید که به یک شرکت بچسبید و در محصولات و لوازم جانبی آن مربوط به سیستم  کلایمر  مرحله نوسان سرمایه گذاری کنید.
  • پرتوهای بیرون زدگی را به درستی مهار کنید تا از حرکت جلوگیری کنید.
  • هر زمان که روی یک  کلایمر  معلق کار کنید ، کارگران را به سیستمهای بازداشت سقوط کنید.
  • خطوط برق را هنگام کار با  کلایمر  های نیرو در نظر بگیرید.
  • دستورالعمل ها و دستورالعمل های مربوط به کتابچه راهنمای کاربر یا کتابخانه سازنده را دنبال کنید.
  • از همه مهمتر ، اطمینان حاصل کنید که کلیه قطعات و لوازم جانبی در وضعیت کامل و سازگار با یکدیگر قرار دارند. هر گونه اجزای تعمیر شده ، مانند طناب های تعلیق ، برای استفاده مجدد هنگام استفاده از  کلایمر  مرحله نوسان ، می تواند بسیار خطرناک باشد.

کلایمر  برقی برای فروش / کلایمر برای اجاره

بیشتر شرکت ها برای برآورد با مشتریان خود نیاز به تماس دارند. تجهیزات  کلایمر  مرحله چرخش برای فروش و اجاره بسیاری از تهیه کنندگان مختلف در دسترس است. با این حال ، قبل از سرمایه گذاری در تجهیزات کلایمر مرحله نوسان ، تمام تولید کنندگان را با دقت تحقیق کرده و تصمیمی عاقلانه بگیرید. این امر به این دلیل است که اجزای  کلایمر  تولید کنندگان مختلف معمولاً با یکدیگر سازگار نیستند. بنابراین ، راه مقرون به صرفه انتخاب یک تولید کننده کلایمر و سپس سرمایه گذاری در محصولات آن است.

ترجمه آزاد و غیر رسمی
تهیه و ترجمه : ندا کامدار
کپی از این محتوا تحت هر شرایطی ممنوع بوده و با فرد  و وب سایت متخلف برخورد شدید خواهد شد

Dumantourism.ir
Azadarmaki.ir
Dbic.ir
epcsanat.ir
Hamblogi.ir
Kanishimi.ir
P30media.ir
epcsanat.ir
Vivadl.ir
Tak-light.ir